+420 549 411 211 helan@helan.cz

Cateringové služby

Příležitostí k obchodním či společenským setkáním je bezpočet a ještě více je způsobů, jak můžete své obchodní partnery nebo návštěvníky pohostit. Náš tým gastronomických profesionálů zajistí špičkové služby přesně podle Vašich požadavků. Bankety, koktejly, recepce, rauty, stejně jako pohoštění při poradách, setkáních se zaměstnanci, prezentacích, konferencích, soukromých party a jiných slavnostech. Služby poskytneme přímo u Vás nebo v reprezentativních veřejných sálech dle Vaší volby. Máme dlouhodobé zkušenosti, proto uspokojíme i nejnáročnější požadavky. Ať již plánujete jakoukoli událost, rádi Vám pomůžeme s výběrem místa, charakteru i gastronomického programu akce.

Raut

Tato společenská akce se pořádá u příležitosti i neformálního setkání osobních přátel, obchodních partnerů, firemního výročí, oslavy dosažených výsledků, schválení rozpočtů, podpisů smluv, zahájení či ukončení výstav a koncertů, udělování ocenění kolektivům a jednotlivcům, otevírání nových reprezentačních či výrobních prostor, uvedení nových produktů na trh, zasnoubení, narození potomka…

Koktejl

Koktejl je ideální při setkání většího počtu pozvaných hostů obvykle na kratší časový úsek s tím, že hostitel vyzdvihuje stejné důvody konání této společenské události jako při rautu. Podává se menší občerstvení v podobě výrobků studené kuchyně a zpravidla užšího sortimentu nápojů.

Banket

Banket se pořádá jako setkání pozvaných hostů s tím, že hostitel zve účastníky na občerstvení ke stolu. Průběh hostiny se řídí protokolem. Podává se předem dohodnuté menu.

„Číše vína“

„Číše vína“ je nejvhodnější při formálním setkání, inauguraci prostor, promoci, prezentaci výrobků, občerstvení, poděkování za dosažené výsledky, podpisu smlouvy… Trvá nejdéle třicet minut, servíruje se z podnosů, konzumuje se vestoje.