+420 549 411 211 helan@helan.cz

Prodejní automaty

Provozování prodejních automatů nabízíme jako součást komplexních stravovacích služeb nebo samostatně. Naše společnost spolupracuje se společnostmi Nuovo café s.r.o. a Delikomat s.r.o., které se řadí mezi největší provozovatele prodejních automatů v ČR i v Evropě a jsme připraveni splnit Vaše přání.

Nabídka produktů z automatů je skutečně široká. Teplé i studené nápoje, balené nápoje, bagety či výrobky studené kuchyně, cukrovinky, mléčné výrobky, jiné balené zboží.

Automaty Vám pomohou vyřešit i starosti se zajištěním stravování Vašich zaměstnanců na odlehlých pracovištích, v odpoledních směnách, v noci, o sobotách, nedělích i ve svátcích. Chlazené či mražené jídlo je nejprve v souladu s hygienickými předpisy uchováno v automatu a po výběru strávníkem je jeho ohřev zajištěn v mikrovlnné troubě, která je součástí malého stravovacího centra.

Zajistíme Vám rovněž pitný režim pomocí výdejníků teplé i chlazené vody a sodobarů na vodu v barelech nebo s možností připojení na vodovodní řád s kvalitní filtrací. Kvalitní vodu pro Vaše zaměstnance tak můžete mít v těžkých provozech i v kancelářích.