+420 549 411 211 helan@helan.cz

Firemní stravování

Firemní stravování s HELANem je kvalitní, zdravé, chutné, pestré a bezpečné. Nabídka obsahuje polévky, hlavní jídla, jídla racionální výživy, zeleninové a ovocné saláty, dezerty, nápoje, kusové ovoce a pečivo. Celková nabídka může být rozšířena o salátový bufet a minutková jídla restauračního typu připravovaná na počkání bezobjednávkovým způsobem.

Stejné jídlo mimo jídla takzvaně oblíbená, se neopakují během 4 týdnů a několikrát ročně pořádáme speciální kulinářské akce, jakými jsou například týdny asijské či evropské kuchyně. Při tvorbě jídelních lístků respektujeme trendy zdravého životního stylu ve spojení s nejnovějšími poznatky v oblasti zdravé výživy. To všechno potěší naše hosty, poskytne jim nevšední zážitek a díky tomu určitě i pohodu do další práce.

Základní denní nabídka se skládá z jedné polévky, 5 druhů hotových jídel (z čehož jedno jídlo je bezmasé a jedno studený zeleninový talíř s různou přílohou) a 2 druhů minutkových jídel restauračního charakteru. Na místo obědového menu je možné si také Objednat ve stejné ceně 2 ks velkých plněných baget.

Pro návštěvy a různé firemní akce zajistíme jakýkoliv druh stravy na přání zákazníka.
Zabezpečujeme také nabídku doplňkového prodeje provozováním kantýn nebo i prostřednictvím bufetových či nápojových automatů.